Hakkımızda

Hakkımızda

1983 yılında duvar saati ve yedek parça ithalatı yapmak üzere kurulan Merkez Saat 1992 yılından itibaren Momentus markasını Türkiye pazarına sundu.
2006 yılından itibaren saat sektörünün uluslar arası saygın markalarının distribütörlüklerini üstelenmeye başlayan Merkez Saat halihazırda aşağıdaki markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.
 
1.000 m2 lik ofis alaninda, 50 kişilik personeli ve 10 mobil pazarlama ekibi ile 500’ün üzerinde bayiye hizmet veren Merkez Saat sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek,satış sonrası hizmet konusunda da müşteri odaklı yaklaşımıyla etkin çözümler sunmaktadır.
 
Merkez Saat 2010 yılı itibarıyla kardeş kuruluşu Prestij Saat ile çocuk saatlerinde lisanslı ürün üretimine baslamıştır. Hello Kitty, Barbie, Betty Boop, Sponge Bob, Hot Wheels, Popeye, Dora, Avatar ve Garfield markalarının lisanlı ürün üretim hakkına sahiptir.Şirket bünyesinde oluşturulan özel tasarım ekibi eğitimci ve uzman görüşleri ışığı altında, çocukların anlayabileceği özelliklere sahip saatler tasarlanmaktadır. 2011 yılında da Hello Kitty markalı çocuk gözlükleri piyasaya sunulmuştur.